ПРО НАС


АСОЦІАЦІЯ КРАВ МАГА

Всеукраїнська організація «АСОЦІАЦІЯ КРАВ МАГА» розпочала свою діяльність у 2014 році в місті Павлоград Дніпропетровської області. Наразі має декілька представництв у різних містах України.

Ми – команда висококваліфікованих фахівців, які викладають систему крав мага такою, якою вона і повинна бути – методом самозахисту, що є реалістичним, ефективним і швидким в опануванні.

*       Пріоритет справжнього інструктора – проводити логічне, відповідне реальності навчання. Там, де є неправда (ілюзії), не може бути справжнього навчання реальному самозахисту. Інструктор перш за все повинен чітко розуміти, як виникають і розвиваються ситуації насильницького характеру, а також супутні їм обставини – тоді він зможе викладати реальну методику для самозахисту, а не «ілюзію безпеки».

Наші інструктори пройшли спеціальну підготовку, атестацію та сертифікацію і постійно підвищують свою майстерність, відвідуючи спеціалізовані тренінги та семінари майстрів із самооборони високого рівня. Вони навчать вас простим і практичним навичкам реальної самооборони, незалежно від вашого віку і вашої фізичної форми.Діяльність нашої організації охоплює три важливі потреби сучасної людини:

ЗДОРОВ’Я, БЕЗПЕКА ТА ІНТЕГРАЦІЯ.

Ми прагнемо створити спільноту, яка не лише живе, навчається та отримує особисту вигоду, але й ділиться своїм досвідом із наступними поколіннями. Це культура навчання, яка нам подобається.

Навчальні програми Асоціації Крав Мага поєднують фізичну активність із практичними заняттями із самозахисту та особистої безпеки. Наш підхід до тренувань максимально простий: реалізм і практика, без «води» й інших дурниць. Ми використовуємо знання, засновані на особистому досвіді таі досвіді справжніх експертів із самооборони з усього світу.

Асоціація Крав Мага співпрацює з Combat Krav Maga Internationai, засновником і головним інструктором якої є Lior Offenbach. Це профі крав мага – інструктор, із яким працює Israeli Security Academy !

Combat Krav Maga Int. представлена в 17 країнах світу і вчить самозахисту, приділяючи увагу логіці, реалізму та професіоналізму.

Асоціація Крав Мага пишається тим, що проводить логічне, сучасне, відповідне реальності навчання – щоб учні реально вміли, а не уявляли себе вмілими.