ЧАСТІ ПИТАННЯ

НАВІЩО МЕНІ НАВИЧКИ САМОЗАХИСТУ
Заради сім'ї, заради близьких, заради себе!
В умовах суворої реальності ваша особиста безпека – це ваша відповідальність. Здатність захистити себе або близьку людину – це найважливіша навичка, яку ви можете опанувати.
Звичайно, найкраща бійка та, яка не відбулася - краще уникати конфліктів. Але є безліч ситуацій, коли фізичного конфлікту не уникнути ... і як ви будете поводитися в цьому випадку?! Чи зможете захистити себе і близьку людину?!
Кожен, хто тренується з нами стає новою, більш сильною версією себе!

МІФИ ПРО САМОЗАХИСТ.
Злочинці завжди сміливіші і сильніші за свою жертву - це міф
Реальність - Злочинцем може бути худий малолітка, готовий несподівано вдарити великого чоловіка кастетом по голові. Все вирішує настрій, ступінь відмороження та готовність йти до кінця.

Самозахист, це вид єдиноборств - це міф
Реальність - Самооборона відрізняється від єдиноборств також сильно, як спаринг на рівному, добре освітленому татами з противником однієї з вами ваги і заздалегідь встановленими правилами від короткої, лютої та ніким не контрольованої вуличної сутички з кількома озброєними негідниками, готовими, як мінімум, жорстоко вас відлупцювати.

Жінка чи підліток не зможуть за себе постояти - це міф
Реальність - По-перше, 90% самооборони, це попередження конфлікту на ранній його стадії. Вміння вчасно помітити небезпеку та вміло від неї вислизнути – основа безпеки.
По-друге, навіть якщо справа дійшла до бійки, варто пам'ятати, що левиця не гірша за лева вміє пускати в хід пазурі, а кошеня здатне відлякати великого пса. Головне – перебороти свій страх і діяти максимально жорстко та агресивно.

Достатньо просто кричати і хтось та допоможе - це міф
Цей міф може бути лише гарною епітафією на могилі тих, хто в нього вірить. Реальність - Пограбування або розбій, наприклад, в середньому, займає менше хвилини. Тому, коли (якщо...) хтось почує ваші крики і (якщо...) наважиться прийти до вас на допомогу, то в кращому разі, ви вже втратите всі свої цінності, а в гіршому - будете валятися в калюжі крові.

Наявність газового балончика (травмат, електрошокер) вирішить усі проблеми.
У теорії - так, але на практиці, в більшості випадків - ні. Понад те, зайва самовпевненість власників цих " магічних предметів самозахисту " часто грає на руку бандитам. Зброя ближнього бою вимагає хорошої вправності, регулярної практики та непохитної рішучості його застосувати. Інакше воно просто поповнить арсенал вашого ворога. Мати зброю, і вміти її застосувати в екстремальній ситуації – це різні речі.

Якщо не гуляти ночами, то й проблем не буде - це міф
На жаль, людей грабують на центральних вулицях, б'ють по дорозі на роботу, ґвалтують днем у ліфті та вбивають на вечірках у кафе... Конфлікт, у тому числі й абсолютно безпідставний, може спалахнути де і коли завгодно.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?
Учні, які вперше приходять на заняття крав мага — дуже хороші милі люди. На початку їм складно працювати з формуванням образу так званого «поганого хлопця», який включається в критичній ситуації. Також їм важко відрізнити ефективну техніку від ілюзії безпеки. Дуже небезпечно практикувати на тренуваннях техніки, не ефективні в реальних умовах.

Там, де є вигадки, удавання та ілюзії, не може бути справжнього навчання реальному самозахисту.

У публікаціях по крав мага (самозахисту) обожнюють показувати, як нападник виконує удар, захоплення, задушливий прийом або загрожує зброєю, а потім спокійно завмирає, даючи можливість супернику негайно опанувати ситуацію. Він перебуває в якомусь трансі манекена, поки суперник застосовує проти нього один прийом за іншим. Хіба таке можливе в реальній ситуації?
Опір і можлива реакція супротивника на ваші дії — це те, що відрізняє реальність від фантазії. Без опору будь-який абсурдний прийом може бути ефективним.
Пріоритет Асоціація Крав Мага проводити логічне, сучасне, відповідне реальності навчання без ілюзій. Щоб учні реально вміли, а не уявляли себе вмілими.

МИ ПРОТИ ІЛЮЗІЙ БЕЗПЕКИ - МИ НАВЧАЄМО РЕАЛЬНОМУ САМОЗАХИСТУ!


ЯК ПОЧАТИ НОВАЧКУ?
Для занять крав мага не потрібно спеціальної підготовки. Головне - це бажання. Зателефонуйте або напишіть інструктору. Дізнайтеся розклад і уточніть свої питання.

Я НЕ ВПЕВНЕНИЙ ЩО ЗМОЖУ ...
Перший крок - це перше тренування. Пробне перше тренування - безкоштовне.

СКІЛЬКИ ЗА ЧАСОМ ТРИВАЄ ТРЕНУВАННЯ?
Кожне тренування триває від 60 до 90 хвилин.

НА КОГО РОЗРАХОВАНІ ТРЕНУВАННЯ?
хлопці та дівчата з нульовим рівнем підготовки, які раніше не дружили зі спортом і це перші тренування;
шанувальники інших єдиноборств, які вирішив доповнити свій арсенал ефективними навиками самооборони;

У ЧОМУ ТРЕНУВАТИСЯ І ЯКЕ ЗАХИСНЕ ЕКІПІРУВАННЯ ПОТРІБНЕ?
У спортивному одязі і легких кросівках, в яких буде комфортно рухатися. Крім того, у нас є клубна форма.
У процесі тренувань вам потрібно буде мати захист на передпліччя, захист паху і капу.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ТРЕНУВННЯ?
Тренування складається з кількох блоків:
розминка
відпрацювання технік крав мага
тактика поведінки при конфлікті
стресс блок (імітація ситуацій та виход з них)
силовий блок (фізичні вправи)