ТРЕНУВАННЯ

САМОЗАХИСТ ДЛЯ КОЖНОГО

Асоціація Крав Мага має міцну базу, засновану на ефективності та функціональності. Наша система тренувань побудована так, щоб адаптуватися до конкретної людини залежно від її конкретних вимог, використовуючи та покращуючи (фізичні та розумові) якості будь-якого практикуючого, незалежно від його здібностей, віку чи статі.

Самозахист це комплексний підхід – вміння мислити, оцінювати + вміння застосовувати фізичні дії. Щоб охопити всі аспекти, необхідні для ефективної самооборони, навчання в Асоціації Крав Мага охоплює всі основні компоненти які взаємопов'язані між собою.

ТЕХНІЧНИЙ
Це найпростіші жорсткі прийоми, які можна виконати в умовах стресу. Ефективні техніки самозахисту прості та невигадливі, в умовах надмірного стресу працюють прості та відпрацьовані до автоматизму дії в технічному плані і такі ж скупі та чіткі тактичні концепції.

ТАКТИЧНИЙ
Цей розділ охоплює всі тактичні навички та рішення для вирішення проблем, які можуть виникнути. Ефективність більшості технічних прийомів залежать від застосування тактики дій. Застосування тактичних протоколів дає вам більше переваги над супротивником.

ФІЗИЧНИЙ
Щоб бути ефективним у фізичному конфлікті, практикуючий повинен перебувати в якомога кращій фізичній формі.

МЕНТАЛЬНИЙ 
Психологічна готовність захищати себе від реальної небезпеки є не менш важливою. Якщо людина усвідомлює небезпеку, але боїться чинити опір або вагається, їй не допоможуть ні сила, ні вміння, ні зброя. Психічний аспект боротьби з насильством, впевненість у собі є надзвичайно важливими.

МИ НАВЧАЄМО РЕАЛЬНІЙ САМООБОРОНІ.

Пріоритет Асоціації Крав Мага проводити логічне, сучасне, відповідне реальності навчання без ілюзій. Щоб учні реально вміли, а не уявляли себе вмілими.

Подбайте про свою безпеку. Дізнайтеся про методи, які допоможуть вам фізично захистити себе та інших. Покращте свою обізнаність про оточення та потенційні загрози. Розвивайте свої інстинкти самооборони та належним чином реагуйте на різноманітні ситуації. Тренуйтесь з Асоціація Крав Мага.

Приєднуйтесь
 


ГРУПОВІ ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ
За час тренувань ви навчитеся поводитися у вуличних конфліктних ситуаціях, опануєте дійсно ефективні прийоми самозахисту, набудете гарної фізичної форми та упевненості в собі.

ІНДИВІДУАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ
Індивідуальний підхід в залежності від ваших потреб і цілей.
Тренування в залі і на свіжому повітрі в зручний для вас час.

ГРУПОВІ ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ
Мета тренувань – навчити дитину не бути жертвою насильства !!!
- навички самозахисту від зазіхань дорослих і однолітків;
- антибуллінг.

САМОЗАХИСТ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ ЗБРОЇ
Мати зброю і вміти її застосовувати – не одне й те саме!
Тренування з тактики й техніки використання
зброї у самозахисті.

ТРЕНУЙТЕСЯ З НАМИ – ТРЕНУЙТЕСЯ З НАЙКРАЩИМИ!